Відбулося засідання бюджетної комісії

Дата: 15.03.2021 17:20

Сьогодні, 15 березня, відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

На порядку денному було 18 питань, зокрема, про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Борзнянського району майна Редакції Борзнянського районного радіомовлення Борзнянської районної ради Чернігівської області у комунальну власність Борзнянської міської ради, про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на 2021-2027 роки на територію Борзнянської міської ради, про надання в оренду нежитлових приміщень та ряд інших питань, що відносяться до компетенції даної комісії.

Всі проєкти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії міської ради, що відбудеться 17 березня.