Відбулася 6 сесія 8 скликання

Дата: 17.03.2021 17:17

Сьогодні, 17 березня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулася 6 сесія 8 скликання, на якій були присутні 22 депутати.

На порядку денному було розглянуто ряд актуальних питань, серед них питання призначення діловодів у старостинських округах Борзнянської територіальної громади, заборону продажу алкоголю у вечірній час, а саме в період із 22-ї години вечора до 8-ї години ранку, розглянули питання надання матеріальної допомоги жителям громади, обговорили депутатське звернення щодо заборони використання штучних квітів та території Борзнянської ТГ. Також депутати детально обговорили питання надання землі мешканцям громади. Розглянувши всі пункти порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.

Після пленарного засідання міський голова Лариса Осадчук провела робочу зустріч зі старостами Борзнянської територіальної громади.