Борзнянська територіальна громада

Привітали працівників комунального господарства з професійним святом

Дата: 19.03.2021 13:09

На сьогоднішній день важко уявити наше життя без цілодобової роботи комунальних служб. Саме працівники цієї галузі створюють комфортні умови для мешканців нашої громади, піклуються про те, щоб у наших домівках була вода, тепло та світло.

З вдячністю за роботу, відповідальність та професіоналізм напередодні свята міський голова Лариса Осадчук привітала колективи КП «Борзна-Комунальник», КП «Борзнажитлосервіс» та виробничого підприємства теплових мереж «Борзнатеплокомуненерго».

Лариса Анатоліївна побажала комунальникам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

Грамотами Борзнянської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджено:

• Соловяна Володимира Михайловича – робітника з благоустрою КП «Борзна-Комунальник»
  • Борискіну Ольгу Іллівну – робітника з благоустрою КП «Борзна-Комунальник»
  • Трухана Петра Петровича – тракториста КП «Борзна-Комунальник»
  • Старуху Вячеслава Вячеславовича – оператора котельні виробничого підприємства теплових мереж «Борзнатеплокомуненерго»
  • Івахна Юрія Вікторовича – директора КП «Борзнажитлосервіс»