Екологічний податок

Дата: 23.03.2021 15:30

4 березня Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації проведено спільну нараду з представниками Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Департаменту фінансів облдержадміністрації, Головного управління ДПС у Чернігівській області щодо дотримання суб’єктами господарювання ст.ст. 10,11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Борзнянська міська рада доводить до відома підприємств, установ, організацій та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря про необхідність отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря від стаціонарних джерел та своєчасно і в повному обсязі сплачувати екологічний податок, 30% якого надходить до спеціального фонду місцевих бюджетів.