У міській раді відбулася щотижнева оперативна нарада

Дата: 29.03.2021 18:43

Сьогодні, 29 березня, відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Лариси Осадчук.

На апаратніи? нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальноі? сфери, медицини, а також роботу освіти в умовах «червоної» карантинної зони.

На нараді було заслухано звіти керівників про стан виконавськоі? дисципліни та виконання доручень міського голови, а також обговорені плани роботи на поточнии? тиждень.

Детально обговорювали тему благоустрою, яка є однією з пріоритетних. Видалення аваріи?них дерев, прибирання гілля, благоустріи? кладовищ – головні напрямки роботи КП «Борзна-Комунальник». До КП «Борзна-Комунальник» будуть прийняті працівники, які виконуватимуть роботи з благоустрою старостинських округів.

По завершенню апаратноі? наради Борзнянський міський голова Лариса Осадчук надала ряд рекомендаціи? та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів в межах і?х повноважень.