УВАГА!

Дата: 30.03.2021 16:16

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол № 13 від 27 березня 2021 року) передбачається забезпечення повного перепрофілювання медичного закладу КНП «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Для цього необхідно провести підключення ліжкового фонду до кисневого забезпечення на рівні не менше 80%.

Для виконання цих вимог лікарні потрібно придбати 35 кисневих концентраторів, орієнтовною вартістю 40 000 грн за штуку. На даний час лікарня може придбати лише 5 концентраторів, тому медичний заклад буде вдячний всім небайдужим, спонсорам, хто зможе допомогти у придбанні необхідної кількості концентраторів для надання своєчасної якісної медичної допомоги.

За детальною інформацією звертатися за тел. (04653) 2-10-81.