Проведено профілактичні рейди на території Борзнянської ТГ

Дата: 31.03.2021 17:05

Проведення профілактичних рейдів – це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм захисту та підтримки.

29-31 березня 2021 року службою у справах дітей спільно з Центром надання соціальних послуг Борзнянської міської ради були проведені профілактичні рейди в с. Кинашівка, м. Борзна та на території Миколаївського старостинського округу.

Під час проведення рейдів обстежено умови проживання у 15 сім’ях, де виховується 26 дітей, у тому числі сім’ї опікунів та піклувальників. З батьками дітей та особами, що їх замінюють, проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов для проживання та виховання дітей та виконання батьківських обов’язків.