Оленівка долучилася до роботи з покращення благоустрою громади

Дата: 01.04.2021 13:58

Староста Оленівського старостинського округу Володимир Кривець є справжнім патріотом свого села. Завдяки своєму багатому досвіду управління він вміло організовує роботу активних селян.

«Весною роботи у нас завжди багато. Чим раніше почнемо, тим більше зробимо і наведемо лад у своїй громаді. Вже стало доброю традицією щовесни приводити до порядку вулиці села, спилювати аварійні дерева, розчищати територію від сухого гілля та листя. Наші мешканці активні та працьовиті люди, тому довго умовляти не треба. Сказано – зроблено», – відмітив Володимир Васильович.

На сьогоднішній день селяни вже вирубали чагарники і розпочали розбирати стару сцену, яка знаходилася в жахливому аварійному стані. За словами Володимира Васильовича на цьому місті збудують нову сучасну сцену, де сподіваємося відбудеться не один гарний концерт.

Дякуємо мешканцям села Оленівка та Володимиру Васильовичу за роботу. Чекаємо гарні результати.