Збереження культури села – це збереження стародавніх традицій нашого народу

Дата: 01.04.2021 16:00

Староста Малозагорівського старостинського округу Микола Пшеничний вважає, що збереження культурних цінностей села є одним із найважливіших пунктів у питанні передачі культурної спадщини майбутнім поколінням, дотримання українських традицій і просто збереження того фундаменту, на якому будується національна свідомість та патріотизм нашого народу.

Микола Васильович вважає, що першочергово потрібно створити умови для людей: займатися у гуртках, обговорювати новітню літературу та мистецтво. Для створення комфортних умов для культурного розвитку свого села він розпочав ремонт сільського будинку культури. Роботи ще багато, проте і зроблено не мало: відремонтовано стіни та стелю, всі поверхні пролаковані, замінено двері, наступним етапом буде ремонт східців.

«Наш будинок культури повинен бути найкращим», – зазначає Микола Васильович.

Крім того, ведуться роботи з розчищення території населеного пункту від чагарників.

Дякуємо активним жителям села Мала Загорівка та старості Миколі Пшеничному. Чекаємо фотозвіту вже оновленого сільського будинку культури.