Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Борзнянської міської ради

Дата: 02.04.2021 19:51

2 квітня у відділі освіти Борзнянської міської ради відбулося засідання атестаційної комісії II рівня.

Засідання проведено головою комісії, начальником відділу освіти Оленою Мідянкою із дотриманням протиепідемічних заходів.

Олена Миколаївна проінформувала членів комісії про результати розгляду клопотань атестаційних комісій І рівня закладів освіти Борзнянської міської ради. За результатами голосування прийнято відповідні рішення.

Атестаційною комісією II рівня проатестовано на відповідність займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» і педагогічного звання 28 педагогічних працівників із 7 закладів загальної середньої освіти, 2 закладів дошкільної освіти та 6 керівних кадрів на відповідність займаній посаді із 4 закладів загальної середньої освіти і 1 закладу дошкільної освіти.

Наразі готується наказ відділу освіти про підсумки атестації керівних кадрів і педагогічних працівників закладів освіти Борзнянської міської ради.