Відвідали багатодітну родину із Шаповалівки

Дата: 05.04.2021 17:31

На території Борзнянської територіальної громади проживає багатодітна родина Івасенків, де виховується п’ятеро неповнолітніх дітей. Будинок, в якому проживає сім’я, дуже старий і знаходиться в аварійному стані, тому батько змушений зайнятися пошуком нового житла. Будинок знайшли, проте сім’ї не під силу одразу зібрати необхідну суму грошей.

Дізнавшись про дану ситуацію міський голова Лариса Осадчук спільно з депутатом Борзнянської міської ради Раїсою Лук’яненко, яка є представником депутата Чернігівської обласної ради Валерія Колоші, та начальником служби у справах дітей Оленою Таран відвідали родину з метою з’ясування обставин та умов проживання дітей.

У ході зустрічі обговорили проблемні питання родини, вручили солодощі та фрукти.

Раїса Василівна пообіцяла звернути увагу Валерія Петровича на проблему багатодітної родини і посприяти у придбанні житла для сім’ї.