Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 06.04.2021 15:50

Сьогодні, 6 квітня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борзнянської міської ради.

На порядку денному було питання про посилення карантинних заходів та організацію лікування хворих на території Борзнянської територіальної громади.

Під час засідання заслухали доповідь директора КНП «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради Тетяну Стовбу щодо ситуації, яка на сьогодні склалася у лікарні щодо надання медичної допомоги хворим на коронавірус та лікування хворих з інших районів області. Директор КНП «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борзнянської міської ради Анатолій Обозний розповів про ситуацію з вакцинацією проти COVID-19. Головний спеціаліст Борзнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Людмила Чепур доповіла про здійснення контролю за виконанням карантинних заходів, Олена Мідянка, начальник відділу освіти Борзнянської міської ради, розповіла про вжиті карантинні заходи у закладах освіти, розташованих на території громади.

Присутні заслухали доповідь Андрія Чебоненка, начальника СПД № 1 відділення поліції № 1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, щодо здійснення працівниками поліції контролю за виконанням карантинних обмежень. Начальник міжрайонного відділу державної установи Чернігівський лабораторний центр ДСЕС України Іван Вовк розповів про епідемічну ситуацію в громаді.

Заслухавши та обговоривши ситуацію, що склалася на території Борзнянської територіальної громади, вирішили наступне:

• Обмежити доступ відвідувачів до приміщень установ, закладів та організацій, розташованих на території громади, за винятком виключних випадків;
  • Керівникам структурних підрозділів, комунальних підприємств міської ради, підприємств, організацій та установ незалежно від форми власності та підпорядкування, що здійснюють свою діяльність на території Борзнянської громади посилити контроль за дотриманням у колективах протиепідемічних заходів;
  • Звернути увагу представників різних релігійних конфесій на дотримання заходів карантинних обмежень;
  • Виконавчому комітету Борзнянської міської ради спільно з КНП «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради та КНП «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борзнянської міської ради продовжити моніторинг захворюваності мешканців громади на коронавірусну інфекцію для прийняття оперативних управлінських рішень у разі погіршення ситуації;
  • Начальнику Борзнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби України в Чернігівській області Миколі Косенку, начальнику СПД № 1 відділення поліції № 1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області Андрію Чебоненку забезпечити здійснення контролю за виконанням обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), в місцях можливого скупчення людей у торгівельно-розважальних центрах, закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті особливо у вечірній та нічний час та у вихідні дні.

Важливо пам’ятати, що дотримання кожним із нас протиепідемічних заходів, може зупинити небезпечну хворобу і вберегти життя багатьох людей!