Проводяться роботи з облаштування стадіону «Колос»

Дата: 06.04.2021 22:52

В ході місячника по благоустрою спортивних майданчиків проводяться роботи і на головній спортивній арені громади — міському стадіоні “Колос”. Зокрема встановлено 2 нові опори та 5 світильників. На черзі встановлення нових опор на протилежній стороні споруди. Виконання цих робіт дасть змогу повністю забезпечити освітлення стадіону у вечірній і нічний час. На черзі: випилювання аварійних дерев, ремонт “старої” роздягальні для спортсменів, завезення піску на волейбольні майданчики, підготовка майданчиків для гри в бадмінтон і великий теніс, внесення мінеральних добрив на футбольне поле, фарбування металевих і дерев’яних конструкцій, інше.

І головне. Якщо нічого не трапиться такого, то в Борзні цьогоріч буде проведено капітальний ремонт міського стадіону “Колос”. Роботи планується провести в три етапи:

1. Черга № 1 — встановлення критих трибун для глядачів;
  2. Черга № 2 — відновлення покриття футбольного поля;
  3. Черга № 3 — встановлення нових бігових доріжок.

Сподіваємось, що багаторічна мрія фізкультурників територіальної громади здійсниться.

Працюємо на розвиток громади!