Провели інформаційно-профілактичну зустріч

Дата: 07.04.2021 12:28

Вчора, 6 квітня, фахівцями із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг міської ради Іриною Гайдук та Оксаною Полоз, спільно з старшим інспектором Борзнянського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Антоніною Галатою та волонтером Олександром Носенком проведено інформаційно-профілактичну зустріч з особами, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі, на тему: «Профілактика вчинення правопорушень. Запобігання та протидія домашньому насильству».

Метою даного заходу є: усвідомлення суб’єктами пробації цінностей людського життя, дотримання норм та правил у суспільстві, недопущення повторних злочинів, профілактика вчинення насильства в сім’ї та осмислення наслідків своїх дій. Також умовно засуджених було закликано вести здоровий спосіб життя, адже саме шкідливі звички часто спонукають до вчинення повторних злочинів.