Щотижнева оперативна нарада

Дата: 12.04.2021 16:34

12 квітня під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулася щотижнева оперативна нарада за участю заступників Тетяни Пирог, Сергія Коросташовця та керуючої справами-секретаря виконавчого комітету Борзнянської міської ради Альони Волковицької.

У ході оперативної наради заступник міського голови Тетяна Пирог проінформувала про стан справ на території громади щодо поширення коронавірусної інфекції. Сергій Коросташовець доповів про етапи проведення робіт з підвищення благоустрою території міста.

Заслухавши детальну інформацію про виконання наданих доручень, міський голова Лариса Осадчук окреслила план роботи на поточний тиждень, а саме: початок робіт із впорядкування території саду, що знаходиться на перехресті вул. Красносільського та вул. Героїв Майдану, ремонт доріг, завершення опалювального сезону на території Борзнянської територіальної громади.

Розглянувши вищезазначені питання, Лариса Анатоліївна надала відповідні доручення.