Зміни щодо видачі посвідчень багатодітних сімей

Дата: 13.04.2021 09:45

Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради повідомляє, що 28 жовтня 2020 року було затверджено зміни, до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї. Відтепер посвідчення можуть видаватися структурними підрозділами територіальних громад.

З травня 2021 року прийом документів та видача посвідчень батьків багатодітних сімей та дитини з багатодітної сім’ї здійснюватиметься через відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради.

На даний час тривають організаційні роботи з прийому-передачі документів між Ніжинською РДА та відділом культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради.

Більш детальну інформацію оприлюднимо згодом.