Відбулося засідання виконкому

Дата: 20.04.2021 12:37

Сьогодні, 20 квітня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

На порядку денному було 7 питань:

1. Про затвердження містобудівних умов та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію автозаправної станції, будівництво АГЗП на території існуючої АЗС та будівництво протипожежних резервуарів.
  2. Про затвердження містобудівних умов та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво складу із знесенням існуючої будівлі майстерні спец цеху.
  3. Про упорядкування нумерації житлового будинку.
  4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про надання дозволу на дарування частини будинку, в якому зареєстрована неповнолітня дитина» від 10.02.2021 № 20.
  5. Про внесення змін до пункту 2 рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про присвоєння адреси та надання згоди реєстрацію поштової адреси» від 30.04.2020 № 31.
  6. Про взяття на квартирний облік.
  7. Про створення комісії з контролю за станом спортивних споруд затвердження її складу та Порядку діяльності.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.