Обговорили можливість проведення заходів із вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

Дата: 20.04.2021 17:16

Міський голова Лариса Осадчук провела робочу зустріч із головою Борзнянської організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Володимиром Дроботом.

У ході зустрічі обговорили план заходів до Дня вшанування жертв Чорнобильської катастрофи із врахуванням протиепідемічних норм, передбачених для «червоної» карантинної зони, у якій Борзнянська територіальна громада перебуває на сьогоднішній день. Для вшанування пам’яті загиблих та померлих ліквідаторів було вирішено покласти квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС та провести коротке урочисте зібрання у актовому залі Борзнянської міської ради за умови дотримання учасниками масочного режиму та дистанції.

Навіть у складний час, в умовах пандемії, ми не повинні забувати про героїзм та мужність людей, які ціною свого життя рятували світ від ядерного монстра.