Продовжуються профілактичні рейди

Дата: 22.04.2021 12:40

За дорученням міського голови Лариси Осадчук та з метою обстеження умов проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, працівниками служби у справах дітей та центру надання соціальних послуг Борзнянської міської ради 21 квітня було здійснено спільний рейд у с. Кинашівка. Було обстежено 8 сімей, в яких виховується 18 дітей.

З батьками та особами, що їх замінюють, було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних та безпечних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля в сім’ї. Також попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.