Порядний інвестор – підтримка громаді

Дата: 23.04.2021 15:03

Сьогодні, 23 квітня, КНП «Борзнянська міська лікарня» отримала кисневий концентратор від СТОВ «Авангард». У період пандемії та «червоної» карантинної зони, коли медичний заклад повністю перепрофільований для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію, це надзвичайний подарунок та величезна підтримка з боку небайдужих людей.

Директор КНП «Борзнянська міська лікарня» зазначила, що колектив та засновники СТОВ «Авангард» протягом цього року надають велику підтримку лікарні, постачаючи харчові продукти до харчоблоку медичного закладу, а подарований кисневий концентратор – це свідчення того, що місцевий інвестор завжди тримає руку на пульсі проблем громади.

Міський голова Лариса Осадчук наголосила, що це перший інвестор у Борзнянській ТГ, який запропонував заключити додаткову угоду щодо підняття плати за оренду невитребуваних паїв у розмірі 12% від нормативно грошової оцінки без пролонгації терміну договору.

Ми щиро дякуємо колективу та засновникам СТОВ «Авангард». Хотілося б мати таку ж підтримку зі сторони інших інвесторів.