Трагедія, яка змінила світ

Дата: 26.04.2021 16:36

Сьогодні, 26 квітня, з метою гідного вшанування 35-тих роковин Чорнобильської катастрофи у актовому залі Борзнянської міської ради проведено урочистий захід, у якому взяли участь народний депутат України Анатолій Гунько, голова Ніжинської районної державної адміністрації Григорій Ковтун, міський голова Лариса Осадчук, голова Комарівської територіальної громади Віктор Бондаренко, голова Крутівської територіальної громади Олег Бузун, голова Височанської територіальної громади Олег Василенко, голова Плисківської територіальної громади Марина Вірко, голова Борзнянської організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Володимир Дробот та ліквідатори аварії.

Присутні керівники нагородили почесними грамотами та подякували чорнобильцям за неймовірний подвиг, мужність та відвагу, яку вони проявили у страшний час для всього світу, не вагаючись ставши на боротьбу зі страшним атомним монстром.

На жаль, багато ліквідаторів Чорнобильської трагедії не дожили до сьогоднішнього дня. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув в результаті цієї страшної техногенної катастрофи.

Після заходу всі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Низько схиляємо голови перед усіма, хто усвідомлено і героїчно робив усе можливе, щоб подолати наслідки трагедії. Вклоняємося тим, хто жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов’язок перед рідною землею та народом.