Відбулося засідання координаційної ради

Дата: 29.04.2021 12:53

Сьогодні, 29 квітня, під керівництвом заступника міського голови Тетяни Пирог відбулося спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Борзнянській міській раді та координаційної ради у справах дітей.

Присутні розглянули ряд важливих питань, зокрема:

1. Про впровадження механізму взаємодії суб’єктів , які здійснюють заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству.
  2. Про діяльність мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.
  3. Про організацію соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
  4. Про затвердження плану роботи координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Борзнянській міській раді на 2021 рік.

Заслухавши доповіді, члени комісії прийняли відповідні рішення.