Про скликання 7 сесії 8 скликання Борзнянської міської ради

28 квітня 2021 року

Про скликання 7 сесії 8 скликання

Борзнянської міської ради

Відповідно до п. 5, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати 7 сесію 8 скликання Борзнянської міської ради 14 травня 2021 року о 1000 годині в залі засідань, в приміщенні адмінбудинку (ІІ поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення другої сесії восьмого скликання від 23 грудня 2020 року № 4-2/8 «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25540000000)».
  2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2021 року.
  3. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Борзнянської територіальної громади та пропорції її розподілу.
  4. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності Борзнянської територіальної громади.
  5. Про звернення Борзнянської міської ради Ніжинського району Чернігівської області до Чернігівської обласної ради щодо необхідності створення та прийняття Чернігівською обласною радою Програми «Питна вода», спрямованої на забезпечення населення якісною питною водою.
  6. Про клопотання перед Чернігівською обласною радою про передачу прав засновника та безоплатну передачу лісу і землі лісового фонду (цілісного майнового комплексу) ДП «Борзнаагролісгосп» до комунальної власності Борзнянської територіальної громади Чернігівської області.
  7. Про безоплатну передачу комунального майна Борзнянської міської ради Чернігівської області.
  8. Про зміну юридичної адреси Борзнянської міської ради.
  9. Земельні питання.
  10. Про надання матеріальної допомоги.
  11. Інші питання.

Лариса ОСАДЧУК