Відвідали ветеранів Другої світової війни

Дата: 07.05.2021 17:42

За ініціативою міського голови Лариси Осадчук напередодні 76-ї річниці Перемоги над нацизмом та 76-ї річниці закінчення Другої світової війни привітали ветеранів, учасників бойових дій Другої світової війни, які проживають на території Борзнянської територіальної громади та вручили продуктові набори.

Сумно від розуміння того, що з кожним роком цих людей стає все менше. Нині на Борзнянщині залишилося лише п’ять ветеранів: Квок Петро Демидович, Обушний Андрій Миронович, Саєнко Григорій Олексійович, Хоменко Олексій Ігнатович, Коротенко Михайло Пилипович.

Старости Ядутинського та Шаповалівського старостинських округів теж долучилися до вітань.

Дорогі ветерани, низько вклоняємося Вам за Ваш подвиг, за героїзм та мужність, за те, що подарували наступним поколінням вільне життя та світле майбутнє. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, бадьорості духу та оптимізму!