8 травня – День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2021 08:14

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для всіх стала Друга світова війна і що агресор був зупинений тільки спільними зусиллями. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Для кожного українця згадки про 1939 – 1945 роки є дуже особистими, адже в нашій країні немає жодної родини, яка не мала б власної історію про ту війну.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Наш обов’язок гідно вшанувати подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловити повагу усім борцям проти нацизму та консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України.

Бажаємо всім нашим ветеранам сил, здоров’я, благополуччя і миру на рідній землі.