Дорогі земляки! Вітаємо з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 09.05.2021 08:00

У кожної держави, кожного народу є події і дати, які складають основу, базові точки їх історії, підґрунтя історичної пам’яті та національної гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь такою знаковою віхою є Перемога у Другій світовій війні.

Час лікує рани війни. Фронтові дороги – заросли, затяглися, але пам’ять залишиться назавжди. Сьогодні ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя у жорстокій війні, низько вклоняємося та складаємо глибоку пошану нашим дорогим ветеранам.

Ви врятували Батьківщину від поневолення, витягнувши тягар війни на своїх плечах, піднесли її з руїн. З впевненістю говоримо, що без вас не було б України як держави.

Шановні ветерани! У нашій пам’яті назавжди залишиться приклад вашого героїзму та самопожертви, патріотизму та вірності рідній землі. Нехай мир та злагода живуть у ваших серцях і душах, нехай цей теплий весняний день додасть нам сили, мудрості та віри.