Привітання з Днем Матері

Дата: 09.05.2021 13:11

Ми живемо у час буремних подій та неспокою. Не важливо скільки нам років, не важливо де ми, але є речі, про які ми не маємо права забувати навіть під час найбільших тривог та розчарувань. Тепле, заспокійливе слово матері, її любов та молитви – це те, що є нашим оберегом протягом усього нашого життя.

Мама… Найдорожча та найцінніша людина для кожного з нас. Це вічне джерело буття людського, основа сім’ї та роду.

Нехай ніколи не гасне наша любов, повага і доброта до наших матерів. Не забуваймо говорити їм теплі слова, частіше телефонувати і приїздити в гості, адже вони нас так чекають.

Дорогі наші і рідні мами, від щирого серця вітаємо вас з Днем Матері, бажаємо життєвої енергії, сили та міцного здоров’я. Нехай Господь береже вас від усіх бід та тривог.