З нагоди 76-ї річниці з Дня Перемоги поклали квіти до пам’ятників полеглим воїнам

Дата: 09.05.2021 13:09

Сьогодні, 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних знаків воїнів-земляків, що не повернулися з фронтів Великої Вітчизняної війни.

Ми не маємо морального права забувати ту величезну жертву, героїзм і мужність ветеранів, які віддали свої молоді роки у жорстокій війні проти нацизму. Ціною мільйонів жертв та скалічених доль на нашій рідній землі запанував мир. На жаль, і сьогодні наша країна знову змушена боротися за свою свободу та незалежність, але ми переможемо, бо ми нащадки тих сміливих воїнів, які колись визволили світ!