Відбулася 7 сесія 8 скликання

Дата: 14.05.2021 17:10

Сьогодні, 14 травня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулася 7 сесія 8 скликання, на якій були присутні 24 депутати.

Під час пленарного засідання було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення другої сесії восьмого скликання Борзнянської міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25540000000)» від 23 грудня 2020 року № 4-2/8.
  2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Борзнянської міської територіальної громади за 1 квартал 2021 року.
  3. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Борзнянської територіальної громади та пропорції її розподілу.
  4. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності Борзнянської територіальної громади.
  5. Про звернення Борзнянської міської ради Чернігівської області до Чернігівської обласної ради щодо необхідності створення та прийняття Чернігівською обласною радою Програми «Питна вода», спрямованої на забезпечення населення якісною питною водою.
  6. Про клопотання перед Чернігівською обласною радою про передачу прав засновника та безоплатну передачу лісу і землі лісового фонду (цілісного майнового комплексу) ДП «Борзнаагролісгосп» до комунальної власності Борзнянської територіальної громади Чернігівської області.
  7. Про безоплатну передачу комунального майна Борзнянської міської ради Чернігівської області.
  8. Про зміну юридичної адреси Борзнянської міської ради.
  9. Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна.
  10. Про намір передати в оренду комунальне майно.
  11. Про надання згоди на внесення змін до структури КНП «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борзнянської міської ради Чернігівської області.
  12. Про надання матеріальної допомоги.
  13. Земельні питання.
  14. Інші питання.

14.1. Про затвердження Положення про цільовий фонд Борзнянської міської територіальної громади.

14.2. Розгляд депутатських запитів.

Розглянувши всі пункти порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на сайті Борзнянської міської ради.