16 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 16.05.2021 08:14

Історія нашої країни має сторінки, які є тяжкими та болючими спогадами для мільйонів українських родин. День пам’яті жертв політичних репресій нагадує нам про трагічні події в історії країни, коли тисячі людей за сфальсифікованими доносами були піддані репресіям, звинувачені в злочинах та позбавлені життя.

Невинні жертви диктаторського режиму є нагадуванням кожному з нас про цінність незалежності та свободи. І скільки б не минуло років, ми не маємо права забувати про ті страшні роки. Пам’ятаймо, що нема нічого ціннішого за людське життя. Ми повинні виховати у наших дітях повагу до прав та свобод людини, вірність національним, культурним і духовним традиціям.

Схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій, а також за визволення та повернення додому сучасних в’язнів.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!