Відбулись змагання «Краще спортивне село Чернігівщини»

Дата: 17.05.2021 09:29

Минула субота видалася вдалою для представників Борзнянщини на обласному рівні. В обласному центрі, пройшли змагання «Краще спортивне село Чернігівщини», в яких взяла участь і збірна команда Миколаївського старостинського округу Борзнянської територіальної громади. Виграти такі комплексні заходи, які включають в себе 6 видів спорту, досить складно. І, саме в таких комплексних заходах, як ніде, проявляється саме поняття «команда». І для того, щоб добитися командної перемоги, вся команда у всіх видах спорту, повинна працювати, як один механізм. Чи розраховував я на загальну перемогу? Десь в глибині душі – так. Прогнозував, що покажемо високі результати у волейболі і гирьовому спорті, а там, як буде. Не помилився. Волейболісти (Максим Кеда, Андрій Остапчук, Артем Серик, Вадим Степура, Євген Ткаченко, Сергій Мусатор) – вибороли «золото». «Золото» виграв і Роман Курішко. Він найкращий гирьовик. Приємно здивував Олександр Чворда, який теж виборов золоту медаль в настільному тенісі. Приємною несподіванкою стала бронзова медаль нашої команди в дартсі. Наталія Дукач та Дмитро Войтенко – «бронзові» призери. В шахах наша команда фінішувала четвертою, шашках – п’ятою. Отож, за підсумками змагань, збірна команда Миколаївського старостинського округу виборола друге загальнокомандне місце. Молодці!!! Супер!!! Вписана ще одна яскрава сторінка в історію Борзнянського спорту.

Вітаю з перемогою і старосту Миколаївського старостинського округу Юрія Самойлика. Впевнений, що вона дасть новий поштовх в розвитку фізично культури, як на території старостинського округу, так і всієї громади в цілому.

Окрема подяка організаторам команди: Максиму і Олені Кедам. Їх внесок в перемогу команди – неоціненний!