ЧОО ВФСТ «Колос» з футболу серед ветеранів вікової категорії 50+

Дата: 17.05.2021 09:55

Вчора в Чернігові відбувся розіграш Кубку ЧОО ВФСТ «Колос» з футболу серед ветеранів вікової категорії 50 плюс. За почесний трофей змагалися 4 колективи: Борзна, Бахмач, Куликівка, Ріпки. Грали по колу. Борзнянці розпочали з поразки від Куликівки 0-1. Потім, у двох наступних поєдинках, було зафіксовано нічийний результат – 1:1 (з Бахмачем і Ріпками).

В підсумку 3 місце і «бронзові» медалі прямують до Борзни. Загалом, сьогодні команда Борзни показала хороший футбол, грала організовано, відповідально, з великою самовіддачею, що в підсумку і привело до позитивного результату.

Вітаємо команду з успішним виступом в змаганнях! Молодці!!!

Переможцем змагань стала команда Ріпок, куликівці – другі. Вітаємо! Молодці!