Відбулося засідання виконкому

Дата: 17.05.2021 17:41

Сьогодні, 17 травня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно порядку денного присутні розглянули 12 питань:

1. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  2. Про упорядкування нумерації нежитлової будівлі.
  3. Про створення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна від умерлої спадщини на території Борзнянської територіальної громади, затвердження її складу та Положення про комісію.
  4. Про затвердження висновку щодо визначення способу участі батька ХХХХХХ у вихованні малолітньої дитини ХХХХХХ.
  5. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав ХХХХХХ відносно дітей ХХХХХХ.
  6. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав ХХХХХХ відносно його сина.
  7. Про створення робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, затвердження її складу та Положення.
  8. Про затвердження документації робочого проекту «Реконструкція діючого водозабору в м. Борзна Борзнянського району Чернігівської області» зі зміною класу наслідків (відповідальності) об’єктів.
  9. Про створення міжвідомчої комісії з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей, затвердження її складу та Положення.
  10. Про взяття на квартирний облік.
  11. Про внесення змін до складу громадської комісії з житлових питань.
  12. Про невідкладне відібрання дітей від матері.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.