Пройшли змагання з легкоатлетичного триборства

Дата: 19.05.2021 10:59

Вчора в Борзні відбулися змагання з легкоатлетичного триборства серед юнаків і дівчат під гаслом «Стань в ряди Олімпійців». В програмі: різновидності бігу та стрибки у довжину. 4 вікові категорії учасників. Зазвичай ці змагання завжди були міжрайонними. До нас приїжджали юні спортсмени Бахмача, Конотопа, Сновська... Нині було все по іншому. Тільки свої. Відгукнулися на запрошення і взяли участь у стартах також представники Плисківської ТГ (Великозагорівська і Сиволозька ЗОШ). Серед учасників були учні гімназії ім. П. Куліша, Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської, Борзнянського ліцею, загальноосвітніх закладів із Шаповалівки, Миколаївки, Ядут. Проте, сьогоднішні змагання – особливі, адже вони були перші, після довгого карантину. І нехай юні спортсмени ще не набрали своїх кращих кондицій, і нехай погодні умови були не кращими (через сильний дощ навіть довелося скоротити програму), відчувалося, що діти радіють стартам, радіють можливості після довгої паузи вийти на спортивний майданчик.

За підсумками змагань переможці і призери змагань нагороджені пам’ятними медалями та грамотами. Серед них: Коломієць Андрій, Соломка Василиса, Новицька Марія, Ляшиченко Артем, Ганжа Вікторія (гімназія ім. П. Куліша), Сотник Юрій, Петренко Вероніка, Крутова Вікторія, Довгаль Богдан, Новицька Катерина, Сотник Денис, Лукаш Іван (Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської), Кантур Олег (Сиволожська ЗОШ І-ІІІ ст.), Стахорська Юлія, Качалій Богдан (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Рябун Микола, Мацола Катерина (Великозагорівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Дзюба Тетяна, Ярош Євгенія, Гапон Михайло, Дзюба Костянтин, Пантелієнко Анна, Носенко Марк, Третяк Кіра (КЗ «Борзнянський ліцей»).

Вітаємо переможців і призерів змагань! Молодці!!!

На черзі чемпіонат Борзнянської ТГ з легкої атлетики. Змагання заплановано провести 25 травня. До зустрічі!