Відбулася нарада працівників ЦНСП Борзнянської міської ради

Дата: 19.05.2021 16:09

За ініціативи міського голови Лариси Осадчук 19 травня відбулася нарада працівників Центру надання соціальних послуг.

Заступник міського голови Тетяна Пирог привітала з ювілейним днем народження соціального робітника з 20-літнім стажем роботи Людмилу Паничик та побажала їй міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, довгих років життя, успіхів у роботі та мирного неба над головою.

На нараді були розглянуті такі питання:

1. Вдосконалення механізму надання послуг соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.
  2. Про призначення житлових субсидій з травня 2021 року.

У ході наради обговорено стан виконання посадових обов’язків соціальними робітниками, дотримання графіку відвідувань підопічних, якість надання соціальних послуг допомоги вдома.

Розглянуто оновлену заяву та декларацію для оформлення житлових субсидій підопічним.