Борзнянська територіальна громада

Вітаємо з днем вишиванки!

Дата: 20.05.2021 09:01

Вишиванка – це своєрідний оберіг, генетичний код нації. Її різнокольоровий орнамент символізує нашу культурну спадщину, традиції та національну пам’ять. Українська вишиванка – це уособлення високої мудрості та безперервного вікового зв’язку багатьох поколінь.

Останніми роками вишиванка набула для українців особливого значення – це прояв національної свідомості та стійкої громадянської позиції.

Приємно, що з кожним роком все більше людей долучається до цього свята не тільки в Україні, а й за її межами.

Нехай це свято зітре кордони і об’єднає нас! Давайте разом докладемо зусиль для збереження мудрості та сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання рідної землі!