Футбол. Чемпіонат Борзнянської територіальної громада серед дівочих команд

Дата: 24.05.2021 10:23

Пощастило з погодою, що дуже важливо при проведенні шкільних змагань. Серед учасників чемпіонату 4 навчальні заклади: Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської, гімназія ім. П. Куліша м. Борзна, Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ст., Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.. Грали по колу. Фаворитом турніру вважалася команда Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської, кістяк якої складають дівчата, що неодноразово ставали призерами і переможцями обласних змагань, грали в складі збірної області. І навіть нічия з Шаповалівською ЗОШ ні про що не говорить. Перевага у цій грі, як і в інших, була на боці борзнянок. Вони – чемпіонки! «Золоті» медалі отримали: Вероніка Петренко, Марія Яременко, Юлія Бугай, Ольга Бугай, Анастасія Майстат, Дар’я Радевич, Катерина Безрук, Марія Майстат, Валерія Ілюхіна, Яна Саєнко.

Готував команду до змагань Володимир Лозицький.

Сподобалась своєю бойовитістю шаповалівська команда. Вихованки Оксани Яковенко – другі!

Трійку кращих замкнули учениці гімназії ім. П. Куліша (вчитель Сніжана Романенко).