Взяли участь в засіданні координаційної ради у справах дітей при Чернігівській ОДА

Дата: 25.05.2021 15:53

Сьогодні, 25 травня, заступник міського голови Тетяна Пирог спільно з працівниками служби у справах дітей та директором Центру надання соціальних послуг взяли участь у розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей при Чернігівській облдержадміністрації, яке відбулось в режимі відеоконференцзв’язку. На засіданні було розглянуто питання:

• про стан роботи із влаштування у регіоні дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання;
  • про стан реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від 04.07.2017 № 465 «Деякі питання здійснення наставництва над дитиною»;
  • про виконання в 2021 році обласної Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2023 роки.