Отримав послугу – залиш відгук!

Дата: 25.05.2021 16:05

Друзі, хочемо нагадати, що у всіх підпорядкованих територіальних підрозділах УДМС у Чернігівській області, а також у Паспортному сервісі, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 51-а, ви маєте можливість оцінити якість наданих адміністративних послуг.

Спеціалістами Управління були розроблені такі інструменти оцінки якості надання адмінпослуг, як QR-код та бокси зі смайлами, за допомогою яких ви можете залишити свої пропозиції та зауваження.

А також, віднедавна в підрозділах міграційної служби з’явились інформаційні плакати «Як отримати послугу ID-14», виготовлені за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, які містять інформацію про порядок отримання даної послуги та QR-код, за допомогою якого також можна залишити відгук після отриманої послуги.

Нам важлива думка кожного хто звернувся до Управління або до територіального підрозділу міграційної служби України в Чернігівській області.