Надано субвенцію на соціально-економічний розвиток Борзнянської громади

Дата: 26.05.2021 17:01

За ініціативи та підтримки народного депутата України Анатолія Гунька Борзнянська територіальна громада отримала субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій. Нашій громаді надійдуть кошти в сумі 2 050 984 гривень.

За рахунок цих коштів будуть проведені роботи по реконструкції діючого водозабору по вул. Олекси Десняка у м. Борзна на суму 1 350 984 гривень та виготовлена проєктно-кошторисна документація по об’єкту: «Капітальний ремонт Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської з енергоефективними заходами на створення нового освітнього простору по вул. Б. Хмельницького, 3 м. Борзна, Чернігівської області (коригування)» на суму 700 000 гривень.

Борзнянська громада щиро дякує народному депутату Анатолію Гуньку за підтримку у становленні спроможності громади та сприянні у виділенні субвенції на соціально-економічний розвиток.