Відбувся чемпіонат Борзнянської територіальної громади з легкої атлетики серед юнаків і дівчат

Дата: 26.05.2021 20:20

Ці змагання входили до заліку Спортивних ігор школярів 2020-2021 н.р. Вгадали з погодою. Якщо світить сонечко, то і змагатися хочеться. На старт вийшли 6 навчальних закладів громади, більше 70 учасників.

Чемпіонами в своїх вікових категоріях стали: учні гімназії ім. П. Куліша – Вікторія Ганжа (біг 60 м, стрибки у довжину), Артем Ляшиченко (біг 100 м), Марія Новицька (стрибки у довжину, біг 400 м), Євген Котляренко (метання м’яча), Андрій Коломієць (стрибки у довжину), учні Борзнянського ліцею – Михайло Гапон (біг 400 м, метання м’яча), Юрій Адаменко (метання спису, біг 100 м), учні Борзнянської ЗОШ I-III ст. ім. Х. Алчевської – Дмитро Опанасенко (стрибки у довжину), Євгенія Пугач (метання м’яча), Богдан Руренко (біг 100 м), Богдан Довгаль (стрибки у довжину), учні Миколаївської ЗОШ I-III ст. – Анжела Плотнікова (біг 400 м), Тетяна Дзюба (біг 100 м), Наталія Гевля (метання м’яча), Андрушевська Ангеліна (біг 100 м), учні Шаповалівської ЗОШ I-III ст. – Михайло Дряпко (біг 400 м), Валерія Балог (стрибки у довжину), Дмитро Подоляко (біг 800 м).

В загальнокомандному заліку команди посіли наступні місця:

1. Шаповалівська ЗОШ I-III ст. – 368;
  2. Борзнянський ліцей – 366;
  3. Борзнянська ЗОШ I-III ст. ім. Х. Алчевської – 350;
  4. Гімназія ім. П. Куліша – 316;
  5. Миколаївська ЗОШ I-III ст. – 262;
  6. Оленівська ЗОШ I-III ст. – 172.

Дякуємо всім за участь в змаганнях! Вітаємо переможців і призерів! Молодці!!!

Спортивні ігри школярів завершені. Підсумкові результати – найближчим часом.

До зустрічі в новому навчальному році!