Останній дзвоник 2021

Дата: 27.05.2021 21:51

Сьогодні, 27 травня, у всіх закладах загальної середньої освіти Борзнянської територіальної громади продзвенів останній дзвоник, сповістивши 1098 здобувачам освіти про закінчення 2020-2021 навчального року.

Для 72 одинадцятикласників останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя. Попереду зовнішнє незалежне оцінювання, вибір майбутньої професії, перші кроки у доросле життя…

Цьогоріч заклади освіти самі визначали формат проведення урочистостей з нагоди відзначення свята Останнього дзвоника, з урахуванням та дотриманням усіх протиепідемічних обмежень, характерних для «жовтої» зони карантинних обмежень.

Всі заходи пройшли у теплій, родинній атмосфері та залишили добру згадку у пам’яті кожного учасника освітнього процесу.