Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 28.05.2021 16:40

Сьогодні, 28 травня, міський голова Лариса Осадчук провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Борзнянської міської ради. У засіданні взяли участь члени комісії та запрошені.

На порядку денному постали важливі питання:

• Про виконання матір’ю батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх дітей.
  • Про доцільність влаштування малолітніх дітей до сім’ї патронатного вихователя.
  • Про стан виконання обов’язків піклувальника щодо неповнолітньої дитини.
  • Про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку, та вносили свої пропозиції. За результатами розгляду питань порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

Комісія з питань захисту прав дитини виконкому міської ради працювала для результативного вирішення проблемних питань, що стосуються дітей.