Відбувся футбольний турнір серед сільських колективів фізкультури громади

Дата: 31.05.2021 09:16

В суботу в Борзні пройшов футбольний турнір (формат 8х8) серед сільських колективів фізкультури Борзнянської територіальної громади. Грали без легіонерів, тільки «свої».

Почну з позитиву. Турнір вдався. Сильний нічний дощ на ранок припинився. Поле, хоч і м’якувате, але було придатне для гри. Команди (Мала Загорівка, Оленівка, Кинашівка, Забілівщина) зіграли між собою по колу. У перших двох ігрових турах зафіксовано такі результати:

• Мала Загорівка – Кинашівка – 1-0
  • Забілівщина – Оленівка – 1-0
  • Мала Загорівка – Оленівка – 1-0
  • Забілівщина – Кинашівка – 2-0.

Так сталося, що саме заключний ігровий тур, став вирішальним. У грі за «бронзу» оленівці здолали кинашівців (3-0). У фінальній грі зійшлися команди Малої Загорівки і Забілівщини. Цікавий і бойовий поєдинок завершився з рахунком 1-0 на користь Забілівщини. Забілівщина – чемпіон. Друга – Мала Загорівка. Третя – Оленівка. Четверта – Кинашівка. Відзначив би саме Кинашівку. Команда, яка не потрапила навіть до числа призерів, мені дуже сподобалася. А підвела команду – реалізація гольових моментів, яких було створено вдосталь.

Дякую всім за участь у змаганнях. Вітаю переможців і призерів! Молодці!!!

Сергій Іващенко,
начальник відділу культури,
сім’ї, молоді та спорту міської ради