Взяли участь у Всеукраїнському футбольному турнірі

Дата: 31.05.2021 09:28

Два дні в Ніжині тривав Всеукраїнський футбольний турнір. Змагалися діти 2012 р. народження. 8 команд, серед яких були і юні борзнянці.

На першому етапі змагань, в групі, команда Борзнянської ДЮСШ показала хороший футбол і добилася найкращого результату. Вона – перша (Борзна – Бахмач 4-0, Прилуки 4-1, ФК Чернігів 2-2). У півфіналі наші хлопці здолали однолітків із Житомира. Рахунок гри 3-0. А, ось у фіналі, на жаль, не вийшло. Поразка від Прилук 0-4. В підсумку команда Борзни – друга! Вітаємо команду і тренера Олега Кордюка з успішним виступом в змаганнях! Молодці!!!