Попрощалися з дитячим садочком

Дата: 31.05.2021 15:04

Випускний ранок у дитячому садку – це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з друзями й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск – це маленька сходинка до нового життя, де стільки незвіданого й цікавого.

27 та 28 травня вихованці закладів дошкільної освіти № 1 «Світлячок» та № 2 «Теремок» Борзнянської міської ради, урочисті та схвильовані, попрощалися з дитячим садком та отримали дипломи випускника закладу дошкільної освіти. На святах звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки, було проведено низку цікавих конкурсів та розваг.

Вже зовсім скоро дітлахи стануть школярами, а поки що попереду літні канікули – пора веселих пригод і яскравих вражень.