Відбулися загальні збори уповноважених членів футбольного клубу «Борзна»

Дата: 03.06.2021 08:45

Клуб створено в 2001 році (в цьому році вже ювілей – 20 років). За цей час зроблено і пережито немало. Всяке було: і хороше, і погане. Клуб ніколи не був багатим, але ніколи не був і пасивним. Розвиток і підтримка районного футболу була постійною. Організація і проведення турнірів, ветеранський футбол Борзнянщини, дитячо-юнацький... ФК «Борзна» – постійний учасник обласних чемпіонатів. За 20 років – 19 чемпіонатів. Грали і у вищій лізі, грали і в першій. Ставали чемпіонами і призерами в першій, стали «бронзовими» у вищій в минулому році. Філософія клубу не змінюється роками – грають свої футболісти, а легіонери, це як виняток. Микола Степанович Черненко, Василь Андрійович Галаган – очолювали клуб багато років і багато зробили для його розвитку. Їх внесок в розвиток клубу неоціненний, проте життя не стоїть на місці. Нові часи, нові виклики, нові завдання...

Вчора обрали нового голову футбольного клубу «Борзна» – Ігоря Вадимовича Леусова. Ігор Леусов – заступник голови федерації футболу Борзнянської ТГ, депутат міської ради, заступник директора ТОВ «Агроінвест – Натуральні продукти». Сам – не місцевий, але вже зробив для борзнянців в рази більше ніж багато хто із місцевих. Ігор Вадимович – любить спорт, любить футбол і головне, розуміє його. Розумний, виважений, авторитетний. Впевнений, що все в нього вийде і футбольний клуб «Борзна» ще не раз порадує своїх вболівальників яскравими перемогами.

Чекаємо на початок чемпіонату!

Сергій Іващенко,
начальник відділу культури,
сім’ї, молоді та спорту міської ради