Відбулося засідання виконкому

Дата: 03.06.2021 15:48

Сьогодні, 3 червня, під головуванням заступника міського голови Тетяни Пирог відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно порядку денного присутні розглянули 13 питань:

1. Про встановлення тарифів для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
  2. Про упорядкування нумерації квартири.
  3. Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про заяви громадян та відношення організацій» від 21 червня 2018 року № 32.
  4. Про створення комісії для обстеження стану житлових будинків.
  5. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав ХХХХХХХ щодо дітей ХХХХХХХ.
  6. Про затвердження заходів з виконання Регіонального плану реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на території Борзнянської територіальної громади на 2021-2026 роки.
  7. Про намір передати в оренду комунальне майно.
  8. Про організацію роботи щодо обліку та видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.
  9. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Борзнянської територіальної громади Чернігівської області.
  10. Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету на 2022-2024 роки, складання проекту місцевого бюджету на 2022 рік, організації виконання місцевого бюджету на 2022 рік та організації роботи з підготовки річної звітності про виконання місцевого бюджету на 2021 рік.
  11. Про видалення зелених насаджень.
  12. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  13. Про надання згоди на продовження договору оренди комунального майна.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.