Відкритий Кубок України з гирьового спорту пам’яті Гарнич-Гарницького

Дата: 07.06.2021 12:05

5 червня в Києві пройшов відкритий Кубок України з гирьового спорту пам’яті Гарнич-Гарницького. За почесний трофей боролися представники 14 областей, в т.ч. і Чернігівської. Так от, серед 11 членів Чернігівської команди – 5 представників Борзнянської територіальної громади. За підсумками змагань Чернігівська область друга. Відмінний результат. Разом з тим, всі наші хлопці, стали переможцями і призерами, зокрема: Дмитро Фесенко – чемпіон у ваговій категорії 75 кг, Володимир Демченко – 80 кг, а Сергій Пирковський – серед ветеранів у віковій категорії учасників 60-64 роки. У віковій категорії 65-69 років, Анатолій Пустовойт виборов срібло, а Роман Курішко виграв бронзову медаль у ваговій категорії 90 кг. Приємно за земляків. Вітаємо! Молодці!!!