Відбулося спільне засідання земельної та бюджетної комісій Борзнянської міської ради

Дата: 08.06.2021 12:17

Сьогодні, 8 червня, у ході підготовки до пленарного засідання 9 позачергової сесії VIII скликання відбулося спільне засідання постійних комісій Борзнянської міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту та комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

На порядку денному були наступні питання:

1. Про надання дозволу на виключення (списання) із балансу відділу освіти Борзнянської міської ради об’єктів.
  2. Про надання дозволу на списання об’єктів основних засобів відділу освіти Борзнянської міської ради.
  3. Про припинення права оперативного управління відділу освіти Борзнянської районної державної адміністрації на будівлі.
  4. Про повернення та безоплатну передачу комунального майна Борзнянської міської ради Чернігівської області.
  5. Земельні питання із проведення земельних торгів у формі аукціону.

5.1.   Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Борзнянської міської ради, яку планується за результатами земельних торгів передати в оренду.

5.2.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яку планується за результатами земельних торгів передати в оренду.

5.3.   Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

1. Про внесення змін до показників бюджету Борзнянської міської територіальної громади на 2021 рік.

Обговоривши проєкти рішень, члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергової сесії Борзнянської міської ради, яка відбулася сьогодні.